Tišnovská zimní fotbalová liga mladších žáků

·
Určeno pro hráče narozené 1. 1. 2005 a mladší

Počet turnajů 11, počet mužstev 11.
Každé mužstvo se zúčastní 5 turnajů, na 1 turnaji sehraje 4 zápasy, celkem 20 utkání. Každé mužstvo se utká s každým 2x.
Herní systém 4 + 1, počet hráčů na soupisce max. 16,

Soupiska se vyplní a odevzdá před prvním zápasem mužstva v soutěži. Doplňovat do počtu 16 se může průběžně. Hráči musí mít přiděleno během celého turnaje stejné číslo na dresu pro správnou evidenci do střelecké tabulky. Soupisky je nutno vyplnit 2x - jedna je pro organizační výbor a druhá slouží  mužstvu ke kontrole čísel na jednotlivém turnaji. Případná změna musí být nahlášena před začátkem jednotlivého turnaje - odpovídá vedoucí mužstva.

Hodnocení: vítězství 3 body, remíza 1 bod, prohra 0. Body se budou průběžně připočítávat do společné tabulky.

V tabulce o pořadí bude rozhodovat: 1. počet bodů, 2. počet bodů ze vzájemných zápasů, 3. lepší skóre ze vzájemných zápasů, 3. větší rozdíl mezi vstřelenými a obdrženými góly z celkového skóre, 4. větší celkový počet vstřelených branek, 5. los.

Velikost hřiště 40 x 20 m, brankoviště - půlkruh o poloměru cca 6 m, pokutový kop se bude kopat ze vzdálenosti 7 m, míč č. 4 futsalový se sníženým odskokem, velikost branek 3 x 2 m házenkářský typ.

Hrací doba 20 minut, bez přestávky a bez střídání stran. Přestávka mezi zápasy je max. 4 minuty
Čekací doba je 5 minut. V případě uplynutí čekací doby je zápas kontumován výsledkem 0-3 v neprospěch nenastoupivšího mužstva a tříbodovým ziskem pro soupeře.

Po ukončení soutěže budou první 3 mužstva oceněni formou poháru, ostatní týmy pak medailemi a diplomem.
Z každého mužstva bude vyhlášen nejlepší hráč týmu.

Na závěr bude vyhlášen nejlepší brankář, střelec a hráč zimní ligy.
Startovné 4 900,- Kč za 1 mužstvo a všech 5 turnajů + případný venkovní turnaj. Splatnost je v hotovosti před prvním turnajem mužstva.

Rozlosování zápasů s termíny turnajů a začátky jednotlivých zápasů - viz. samostatný rozpis. Šatny budou k dispozici cca ½ hodiny před začátkem jednotlivých turnajů.

Každý hráč startuje na vlastní nebezpečí, turnaj není pojištěn.

Na hřiště mají povolen vstup jen hráči a trenéři a vedoucí mužstva.

Vedoucí mužstva musí být osoba starší 18 let a musí být uvedena na soupisce.

Vstup do haly ve vhodné obuvi se světlou podrážkou - odpovědnost za kontrolu výstroje hráčů včetně používání holenních chráničů má vedoucí mužstva nebo trenér. Hráč bez odpovídající výstroje bude rozhodčím vykázán ze hřiště.

Základní pitný režim pro mužstva si zajišťuje každý účastník sám.

Občerstvení je možné v restauraci v rámci sportovní haly.
Eventuální škody, ke kterým dojde na majetku vinou hráčů nebo ostatních příslušníků mužstva, budou řešeny s vedoucím družstva a budou muset být uhrazeny.

Adresa haly: Sportovní hala SSK Tišnov (vstup přes budovu Sokola Tišnov), Drbalova 274, Tišnov. Vstup dveřmi přímo